Zapraszamy na bezpłatne sprawdzenie sprawności akumulatora !

Zbliża się prawdziwa zima, niektórzy twierdzą, że ma to być zima trzydziestolecia. Skoro zima, to zwiększone zapotrzebowanie na energię w naszych pojazdach (podgrzewanie szyb, foteli, lusterek itd.). Jednocześnie niskie temperatury to spadek sprawności wszelkich ogniw galwanicznych. Każdemu chyba, choć raz w życiu zdarzyło się, że jego dopieszczony pupil po mroźnej nocy spędzonej „pod chmurką” nie chciał „odpalić”. Przed niechybnym spóźnieniem do pracy ratowało nas zewnętrzne urządzenie zapłonowe – o ile byliśmy jego szczęśliwym posiadaczem – czy też „pożyczaliśmy” prądu od któregoś z uprzejmych sąsiadów o ile posiadaliśmy odpowiednie kable.

Po co ten stres, stracony czas i nerwy ? Proponujemy w ramach profilaktycznych działań przed zimą, bezpłatne sprawdzenie sprawności Waszego akumulatora w naszym warsztacie.

W przypadku stwierdzenia, że czas świetności źródła prądu w Waszym pojeździe dawno już minął, zawsze znajdzie się dla Was nowy akumulator odpowiedni dla marki i modelu waszego wehikułu.

NIE DAJCIE ZASKOCZYĆ SIĘ ZIMIE, ZAPRASZAMY !!!

Do tego wpisu dodano 4 komentarze

  1. Malina pisze:

    Dobra akcja na zimę… Skorzystam

  2. Matuzalem pisze:

    Super sprawa, samemu trudno określić stan akumulatora, a przy dieslu zimą różnie bywa. Przy najbliższej okazji zajrzę sprawdzić, jeżdżę na nim już 2 lata.

Dodaj komentarz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.